Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Мінфін пропонує змінити форми фіскальних чеків: проект на обговоренні

Реклама

11 березня ДПС у розділі «Проєкти нерегуляторних актів» оприлюднила проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13.

Зазначено, що проект наказу розроблено з метою забезпечення виконання вимог Закону № 1017 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) за скаргами щодо порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій частини суми застосованих штрафних санкцій» (далі - Закон № 1017).

На виконання вимог Закону № 1017 Проектом наказу передбачено внесення техніко-юридичних правок до «Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», а також передбачено, що форма та зміст розрахункових документів, а також порядок подання звітності пов'язаної із застосуванням РРО/ПРРО при здійсненні торгівлі валютними цінностями встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, за погодженням з Нацбанком.

У зв'язку з чим «Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів», затверджене наказом Міністерства фінансів України від 21 січня 2016 року № 13 потребує внесення змін.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань можна надсилати на адресу розробника (Державна податкова служба України): поштову - 04655, м. Київ, Львівська площа, 8, та електронну - yyarmolovskiy@tax.gov.ua.

Подати звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Переконайтеся самі

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини