Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Споживачі можуть подавати скарги за допомогою чат-боту

Реклама

Держпродспоживслужба повідомляє про запуск у тестовому режимі чат-боту, за допомогою якого українці мають змогу поскаржитися на порушення їхніх прав.

 «Сьогодні ми приділяємо багато уваги діджиталізації процесів, - зазначає Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька. - Оскільки захист прав споживачів є одним із ключових напрямків нашої діяльності, нашим завданням було створення зручного інструменту комунікації. Сподіваюся, українці будуть активно користуватися цим інструментом для захисту своїх прав. Адже тепер не потрібно надсилати листи або втрачати час у чергах на прийом».

Для того щоб залишити звернення, потрібно вказати дані заявника, обрати тип звернення (заява, скарга, пропозиція) та викласти суть питання. Після цього, залежно від суті звернення, необхідно відповісти на додаткові питання. До заяви можна додавати фото або документи.

Чат-бот є одним із компонентів системи Е-споживач, впровадження якої було анонсовано нещодавно.

Скористатися чат-ботом можна у додатку Telegram за посиланням: @derzhspozhivsluzhba_bot.

Контролювати ризики та слідкувати за репутацією компанії - просто з Liga360:Керівник. Ви отримаєте інструменти бізнес-розвідки та перевірки контрагентів, моніторинг ключових ЗМІ та автоматичні сповіщення про персону/бренд в Telegram. А ще Liga360 дає можливість слідкувати за змінами законодавства та судових рішень. Замовте Liga360 та оцініть усі переваги ІТ-рішення вже сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини