Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

План податкових перевірок на 2021 рік оновлено

Реклама

ДПС 29 березня внесла зміни до плану-графіка проведення документальних планових перевірок платників податків на 2021 рік, зокрема, оновлено:

Розділ І плану-графіка, який передбачає 4151 перевірок платників податків - юридичних осіб (на 91 більше);

Розділ ІІ, який передбачає 211 перевірок фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів (на 2 більше);

Розділ IV - 357 перевірок платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати ПДФО, ВЗ та ЄСВ (на 2 більше).

Останні коригування плану були у лютому.

Нагадаємо, ДПС обіцяє не перевіряти малий та середній бізнес у 2021 році

Ознайомитися із затвердженими графіками перевірок інших органів держнагляду на 2021 рік можна тут

Підготуватися до перевірок допоможе ресурс "Мистецтво оборони". Він містить практичні рекомендації щодо підготовки до перевірок та докладні алгоритми дій для співробітників підприємства. Ви зможете швидко знайти необхідну інформацію в екстреній ситуації та заздалегідь ознайомитися з інформацією про перевірки й підготуватися до зустрічі. Скористайтеся тестовим доступом до систем ЛІГА:ЗАКОН.

Як діяти в різноманітних ситуаціях для бізнесу та при перевірках контролюючих органів - дізнавайтесь у LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що економить час на щоденних робочих завданнях та убезпечить від ризиків. Більше про переваги LIGA360 читайте за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини