Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Державні електронні сервіси звітності: яка є альтернатива?

30.04.2021, 12:15
724
0

Комплексне рішення зі зручним функціоналом для ведення підприємницької діяльності
Комплексне рішення зі зручним функціоналом для ведення підприємницької діяльності

Цього лютого ДПС повідомляла, що 2,6 млн платників податків користується їх електронними сервісами. Скоро податкові послуги стануть доступними і на порталі “Дія”. Безумовно, онлайн-звітність стала дуже популярним форматом серед українських підприємців.

Не зважаючи на попит на державні е-сервіси - і їх зручність в порівнянні з офлайн-послугами - користувачі помічають недоліки в роботі систем. Хтось не може зайти в “Електронний кабінет платника”, бо він перевантажений в останній день подання декларацій. Хтось нарікає на те, що додатки не сповіщають про зміни нормативів. Комусь не зрозумілий інтерфейс і не вистачає підказок.

Але у державних електронних сервісів є альтернатива. На українському ринку закрити усі потреби бізнесу зі сплати податків й подання звітності допомагає система LIGA360:Підприємець. Про її переваги розкажемо в цьому огляді.

ТОП-5 переваг на думку користувачів

LIGA360 - це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів для підприємницької діяльності. Тут підприємці розв'язують питання бухгалтерського й кадрового обліку, слідкують за змінами законодавства та захищають бізнес від ризиків. Тобто управління всіма процесами ведеться з єдиної платформи.

Чому варто обрати LIGA360: Підприємець для звітності?

Перевага 1: Підказки для заповнення звітів й перевірка помилок

Звітність супроводжується значним масивом питань, особливо коли норматив представлений вперше. Щоб уникнути помилок, важливо мати не лише актуальні форми, а й роз'яснення й алгоритми для заповнення документів.

У LIGA360 до звітів додаються:

 • Приклади заповнення;

 • Нормативні документи, на яких ґрунтується звіт;

 • Алгоритм складання з роз'ясненнями щодо кожного кроку;

 • Форми для здійснення розрахунків (для певних категорій звітів).

Частину рядків система заповнює автоматично - на основі інформації, що користувач надав у своєму профайлі. Можна зберегти проміжні зміни, щоб потім повернутися до редагування форми.

Деякі підказки розміщені прямо в документі, а для більш детальних роз'яснень потрібно натиснути на картку звіту (див. зображення).

Далі картка переводить користувача на весь масив матеріалів:

Коли робота над формою завершена, система перевіряє помилки. Це стосується заповнення обов'язкових рядків та логіки документа в цілому.

Тепер звіт готовий до надсилання - і його можна подати до держорганів прямо з LIGA360.

Перевага 2: Нагадування про звітність й сплату податків

Затримки в сплаті податків й поданні звітів коштують підприємцям високих штрафів. Тому у LIGA360:Підприємець доступні:

 • Календар з кінцевими датами для оплат й направлення документів;

 • Автоматичні нагадування на е-мейл для обраних звітів.

Ці інструменти допомагають користувачам уникнути ситуацій, коли звіти заповнюється в останній день, а державні сервіси перевантажені.

Щодо розрахунків з бюджетом, у LIGA360 можна перевірити заборгованість - штрафи, пені чи інші нарахування.

Перевага 3: Вся інформація для роботи на єдиній платформі

Підприємці щодня взаємодіють з різними державними органами - Податковою, Фондом соціального страхування, тощо. Кожна інституція має свої електронні сервіси, і заходити в кожен з них окремо потребує багато часу.

З LIGA360: Підприємець не потрібно переходити на різні сайти, бо платформа вміщує:

 • Звітність до ДФС, ФСС, Статистики;

 • Всі операції з ПН/РК для ФОП-платників ПДВ;

 • Обмін накладними з контрагентами;

 • Калькулятори й довідники для роботи;

 • Персональну стрічку новин;

 • Актуальну нормативну базу.

Із системи можна вирішити будь-яке щоденне завдання підприємця. LIGA360 економить час на пошуку необхідних форм, законодавства й експертих роз'яснень, щоб користувачі зосередились на розвитку бізнесу.

Перевага 4: Автосповіщення про зміни законодавства

Одне з болючих питань у роботі підприємців - це часті зміни законодавства. У LIGA360: Підприємець доступний автоматичний моніторинг законодавства. Система надсилає сповіщення про зміни в НПА за їх тематикою, реквізитами чи навіть абзацами.

Ця функція доступна з інструментом “Смарт-сигнали” (див. зображення).

Перевага 5: Максимум функцій для захисту від ризиків

Карантин вплинув на всі економічні галузі, а особливо на малий та середній бізнес. Багато підприємців були змушені припинити свою діяльність. Тому в період кризи важливо контролювати ризики й бути впевненими в бізнес-зв'язках.

У LIGA360:Підприємець можна перевіряти інформацію про клієнтів та партнерів ще до першої зустрічі. Система надасть інформацію з держреєстрів про компанії, ФОП та всіх громадян України.

Яка інформація про партнерів, клієнтів та конкурентів є у LIGA360?

 • Про 6,5 млн юросіб і ФОП - відкриті провадження, банкрутство, фінансовий стан, зміни в ЄДР, перевірки контролюючих органів.

Також система показує 21 ризик-фактор для співпраці. Такими можуть бути часті зміни в діяльності компанії, відсутність інформації про статутний капітал та кінцевих бенефіціарів.

 • Про будь-яку фізичну особу - інформація з 19 державних реєстрів. LIGA360 покаже, якщо громадянин перебуває у розшуку, під санкціями, має борги чи переховується від органів влади.

Головна “фішка” LIGA360 - можливість отримувати інформацію з багатьох державних реєстрів системно. В один клік підприємець бачить потенційні ризики щодо нового клієнта або партнера.

Про всі функції LIGA360:Підприємець дізнавайтеся за посиланням. Система коштує усього 390 грн/міс.

Щоб підібрати тарифний пакет саме для вашого підприємства - зверніться за консультацією. LIGA360 пропонує рішення для бізнесів різних масштабів. Зокрема, передбачені комплексні рішення LIGA360 для малого, середнього чи великого бізнесу.

Хочете безкоштовно протестувати преміум-пакети LIGA360? Встигніть отримати доступ до 28 квітня.


Увійдіть, щоб залишити коментар