Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

При сплаті податкового боргу до 10 червня 2021 року вам спишуть штрафи та пеню

Реклама

У Головному управлінні ДПС у Луганській області повідомили про можливість прощення платникам податків штрафів та пені, що мають застосовуватися при виникненні податкового боргу, яка передбачена підрозділом 10 розділу ХХ Податкового кодексу.

Для того, щоб скористатися цією нормою платнику податків необхідно:

- подати до контролюючого органу заяву;

- сплатити до 10.06.2020 року грошовими коштами основну суму податкового боргу (без штрафних санкцій, пені, крім несплачених процентів за користування розстроченням/відстроченням), що виник на 1 листопада 2020 року;

- не допускати нових боргів з поточних податкових зобов'язань.

За умови виконання платником податків перелічених умов, штрафні санкцій та пеня списуються. Штрафні санкції, розраховані у зв'язку зі сплатою податкового боргу за грошовими зобов'язаннями, що виник станом на 01.11.2020 підлягають зменшенню та не підлягають застосуванню. Скасуванню також підлягає пеня, автоматично нарахована у зв'язку зі сплатою податкового боргу за грошовими зобов'язаннями, що виник станом на 01.11.2020 року.

Зазначена норма не розповсюджується на:

- великих платників податків;

- осіб, на яких поширюються судові процедури банкрутства;

- осіб, відносно яких наявні судові рішення щодо розстрочення (відстрочення) стягнення податкового боргу;

- банків, які ліквідуються;

- осіб, які мають податковий борг з митних платежів;

- осіб, які мають заборгованість зі сплати санкцій за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пені.

Подати звітність без помилок та вчасно допоможе онлайн-сервіс Liga:REPORT. У ньому все, що потрібно підприємцю - усі актуальні форми звітів з підказками, шаблони первинних документів, електронна книга обліку доходів. Переконайтеся самі

Як діяти в різноманітних ситуаціях для бізнесу та при перевірках контролюючих органів - дізнавайтесь у LIGA360. Це комплекс інформаційно-аналітичних продуктів, що економить час на щоденних робочих завданнях та убезпечить від ризиків. Більше про переваги LIGA360 читайте за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини