Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$

Президент підписав Закон про реформу ЖКГ

29.04.2021, 16:36
8533
0

Закон був ухвалений ще в грудні 2020 року
Закон був ухвалений ще в грудні 2020 року

Президент України підписав Закон про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг (законопроект № 2458), який було прийнято 3 грудня 2020 року. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

Закон має врегулювати питання перехідного періоду, що виникають у зв'язку із введенням в дію Закону про житлово-комунальні послуги та необхідністю прийняття співвласниками усіх багатоквартирних будинків (незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком) рішень про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу).

Зокрема, у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Крім того, Закон передбачає, що у багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено ОСББ, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку, виконавчий орган місцевої ради зобов'язаний оголосити і провести такий конкурс до 1 травня 2021 року.

Детальніше читайте у матеріалах:

Реформа ЖКГ: Рада розблоковувала процедуру переходу на нові договори з комунальниками

Новий Закон про ЖКГ: 5 важливих змін

Як уникнути ризиків у наймі співробітників? З оновленим функціоналом CONTR AGENT. Відтепер у системі доступні усі дані з державних реєстрів про громадян України. Перевірте, чи кандидат на роботу вчиняв правопорушення, корупційні діяння чи переховується від органів влади. Детальніше тут.


Увійдіть, щоб залишити коментар