Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Українцям більше не доведеться платити за послуги оцінку нерухомості

Реклама

24 червня заступник Голови Фонду державного майна України Юлія Бєлова взяла участь у семінарі «Цифрові близнюки міст: світовий досвід та перспективи для України», за участі експертів, представників міжнародних організацій та громадськості.

Під час семінару Юлія Бєлова виступила із презентацією присвяченій діяльності Фонду держмайна та основним реформам, які впроваджуються Фондом.

Фонд державного майна створив та запустив сайти, на яких розміщується інформація про об'єкти приватизації та вакантні об'єкти оренди. Ці ресурси працюють за принципами зручних інтернет-магазинів, на яких кожен може знайти всю інформацію про потрібні об'єкти.

Заступниця Голови Фонду держмайна акцентувала увагу на реформі сфери оціночної діяльності, адже з 1 липня 2021 року року Фонд держмайна запускає в дослідну експлуатацію безкоштовний сервіс електронної оцінки нерухомого майна для всіх громадян України «Єдина база даних звітів про оцінку», який формуватиме електронні довідки про оціночну вартість об'єктів нерухомості (е-Довідки).

«Завдяки запуску сервісу автоматичної оцінки нерухомості очікувана економія для всіх українських громадян в майбутньому складе десятки та сотні мільйонів гривень, адже їм більше не доведеться сплачувати за послуги оцінки нерухомості», - підкреслила Юлія Бєлова.

Контролювати дані щодо належного вам нерухомого майна можна за допомогою сервісів SMS-МАЯК та SMS-маяк Земля які повідомляють не лише про зміни, що відбулися у реєстрі, а й про спроби внести такі зміни.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини