Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Інклюзивна інфраструктура буде погоджуватись з КМДА

Реклама

Інклюзивна інфраструктура буде погоджуватись у Департаменті містобудування та архітектури КМДА.

Про це розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Юрій Тацій.

Наприкінці червня Уряд прийняв постанову, яка визначає порядок влаштування засобів безперешкодного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будинків і будівель. Цей документ визначає, за яким алгоритмом мають діяти суб'єкти містобудування, які планують облаштувати пандуси, підіймачі, тактильні смуги тощо.

Так, Департамент містобудування та архітектури КМДА уповноважений на перевірку відповідності намірів забудовника нормативній документації. Зокрема, контролюється, щоб об'єкти, які проєктуються, відповідали ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель та споруд».

Тож перед тим, як почати роботи, забудовник повинен підготувати повідомлення про наміри щодо влаштування засобів безперешкодного доступу населення та разом з проєктною документацією спрямувати у Департамент. Таку заявку можна надіслати як через електронний кабінет Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, так і через Центр надання адміністративних послуг.

Документ з погодженням намірів забудовника надсилається йому в електронному кабінеті ЄДЕССБ або поштою. Так само він може отримати зауваження та пропозиції, якщо наміри не відповідають нормативам. У такому разі після врахування цих пропозицій у проєкті забудовник може подати документацію та повідомлення ще раз.

Щоб убезпечити нерухомість від дій шахраїв і "чорних реєстраторів", необхідно контролювати інформацію в Реєстрі речових прав. Поставте на цілодобовий моніторинг будь-які об'єкти вашої нерухомості за допомогою сервісу SMS-Маяк, який миттєво повідомить про початок будь-яких реєстраційних процедур і допоможе вчасно зупинити рейдерське захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини