Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінекономіки визначило, якими будуть мінімальні ціни на пластикові пакети - проект

Реклама

Мінекономіки оприлюднило проект постанови Кабінету Міністрів України “Про встановлення мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети”.

Нагадаємо, в червні Верховна Рада прийняла Закон про обмеження обігу пластикових пакетів на території України.

Частинами першою - третьою статті 3 Закону визначено, що розповсюдження пластикових пакетів здійснюється виключно на платній основі. Роздрібні ціни на пластикові пакети не можуть бути нижчими за мінімальні ціни, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Проектом передбачається встановити мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети у формі рукава, з дном та відкритою горловиною із стінками товщиною понад 50 мікрометрів у таких розмірах, гривень за один пакет з ПДВ:

2,0 - без ручок (без бокових складок);

2,50 - без ручок (з боковими складками); з ручками (без бокових складок);

3,0 - з ручками (з боковими складками).

Ці роздрібні ціни є мінімально допустимим рівнем цін на пластикові пакети (незалежно від ширини, довжини, глибини бокових складок, нанесеного маркування), який може застосовуватися суб'єктом господарювання, що здійснює розповсюдження пластикових пакетів.

Відзначимо, до 1 січня 2023 року будуть дозволені надтонкі пластикові пакети, що призначені для пакування та/або транспортування свіжої риби, м'яса та продуктів із них, сипучих продуктів, льоду та розповсюджуються в об'єктах роздрібної торгівлі як первинна упаковка.

Постанова має набрати чинності з 10 грудня 2021 року.

Хочете перевіряти потенційних партнерів чи клієнтів? У LIGA360:Керівник є дані держреєстів на 6,6 млн юросіб та ФОП. А ще система оцінює компанії за 21 ризик-фактором. Дізнавайтеся більше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини