Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінцифри запускає пілотний проект електронних грошей на блокчейн-технології

Реклама

Мінцифри повідомило, про запуск одного з пілотних проектів електронних грошей, який дасть змогу вивчити потенціал використання технологічних рішень, зокрема блокчейн-технології, при розробленні е-гривні. Пілотний проєкт реалізується ТАСКОМБАНКОМ, фінтех-компанією Bitt та Stellar Development Foundation за підтримки Міністерства цифрової трансформації. 

У межах цього пілоту частина співробітників державного підприємства Дія отримають електронні гроші з можливістю програмування. 

«Цей проєкт дозволить Мінцифрі та Нацбанку проаналізувати ефективність технологічних рішень, які можуть бути використані під час розробки е-гривні. Пілот стане важливим драйвером платіжних інновацій у банківському секторі України», - зазначив заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександр Борняков.

Голова правління ТАСКОМБАНКУ Володимир Дубей наголосив, що такі технологічні рішення дозволять об'єднати банківську систему з блокчейн-інфраструктурою та створити екосистему, яка міститиме повний спектр банківських продуктів і операцій з електронними грошима на блокчейні Stellar.

«Ми раді, що ТАСКОМБАНК і Bitt вибрали блокчейн Stellar для реалізації цього інноваційного пілотного проєкту. Сподіваємося, що наші спільні напрацювання сприятимуть розвитку інноваційних продуктів», - зазначила виконавча директорка Stellar Development Foundation Денель Діксон.

Пілот перебуває на етапі підготовки. З його результатами можна буде ознайомитися у 2022 році.

Бажаєте першими дізнаватись про зміни, що впливають на ваш бізнес? Спробуйте ІТ-платформу LIGA360. Отримуйте автоматичні сповіщення про зміни законодавства, контрагентів, майна. Замовляйте презентацію LIGA360 прямо сьогодні, щоб приймати smart-рішення в умовах постійних змін.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини