Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Штрафів та перевірок військового обліку жінок протягом 2022 року не буде

Реклама

Для того, щоб стати на військовий облік, у жінок є 2022 рік.

«Протягом 2022 року триватиме перехідний період. Зараз ведеться робота над спрощенням порядку постановки на облік, вивчається питання пріоритетності професій, споріднених з військово-обліковими спеціальностями», - заявила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

Вона додала, що про будь-які зміни у військовому обліку жінок Міністерство оборони обов'язково повідомить громадськість.

Водночас Ганна Маляр заспокоїла всіх українських жінок: штрафів протягом 2022 року не буде. Це питання також вивчають на предмет можливих змін.

Наразі оборонне відомство також опрацьовує питання спрощення всіх процедур постановки на облік як чоловіків, так і жінок, зокрема і в частині «цифровізації» тих процесів, які технічно можливо перевести в онлайн.

За матеріалами Міноборони.

Також читайте: Петиція про військовий облік жінок: що відповів Президент

Обов'язковий військовий облік жінок: що робити роботодавцям?

Як жінок братимуть на військовий облік - Міноборони

Жінки певних професій в Україні повинні будуть стати на військовий облік: роз'яснення Міноборони

Бажаєте дізнатись всю інформацію про конкурентів і партнерів? Отримайте повні дані з реєстрів завдяки IT-рішенню Liga360. Дізнавайтесь про керівників та бенефіціарів компаній, зміни видів діяльності в держреєстрі, про останні тендери та судові рішення. Спробуйте Liga360:Керівник вже зараз і будьте готовими до будь-яких ризиків з контрагентами.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини