Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єврокомісія скасовує мита та ПДВ на імпорт життєво важливих товарів для українців

Реклама

Європейська Комісія ухвалила рішення, що дозволяє державам-членам тимчасово скасовувати мита та ПДВ на ввезення з третіх країн продуктів харчування, ковдр, наметів, електрогенераторів та іншого життєво важливого обладнання, призначеного для українців, які постраждали від війни. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на сайт Європейської Комісії.

Цей захід, прийнятий за запитом країн-членів, застосовуватиметься ретроспективно з 24 лютого 2022 року і буде чинним до 31 грудня 2022 року.

"Війна проти України завдала невимовних страждань, але також продемонструвала всю глибину солідарності ЄС. Цей захід допоможе державам-членам прийти на допомогу українцям і в ЄС, і в їхній рідній країні, полегшивши доставку життєво важливих гуманітарних вантажів. Це абсолютно правильно", - сказав комісар з економіки Паоло Джентілоні.

Звільнення від сплати мита та ПДВ поширюється на товари, що їх ввозять державні органи та органи публічного права, зокрема лікарні, урядові організації, регіональні уряди, комуни/міста тощо, благодійні чи філантропічні організації, які діють за дозволом національних органів влади.

Інформація - запорука стійкості бізнесу в умовах воєнного стану. Отримуйте ключові дані для ухвалення рішень топ-командою. Зміни законодавства, перевірка контрагентів щодо ризиків й зв'язків з рф і рб, моніторинг медіа-згадок. Тільки в червні придбай LIGA360 для бізнесу за вигідною ціною.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини