Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

У Дніпрі зменшують податки на землю і нерухомість

Реклама

Дніпровська міська рада вирішила підтримати бізнес, зменшивши податки на землю і нерухомість.

«Бізнес має зараз суттєві виклики, а це те, чим ми можемо допомогти. Для бізнесу це економія в сотні мільйонів гривень. Ми розуміємо всю відповідальність і сподіваємося, що матимемо відповідні компенсаторні механізми - завдяки ПДФО, заробітним платам і їхньому оподаткуванню. Усе це пропрацьовано нашими економістами і фінансистами. Тож я закликаю інші територіальні громади так само йти бізнесу назустріч», - сказав міський голова Борис Філатов, коментуючи підсумки 24-ї позачергової сесії міськради Дніпра 13 липня. 

Ставку по податку на нежитлову нерухомість зменшено на 25% - для юридичних і фізичних осіб.

Ставки плати за земельні ділянки, де зводитимуть житло, громадську та бізнесову забудову зменшено у понад 4 рази. Це допоможе забудовникам вберегтися від банкрутства, а місту - убезпечитися від довгобудів.

У більш як удвічі знизиться ставка по земельним ділянкам для підприємств зв'язку.

Із 2,3% до 1,3% «впадуть» ставки плати за земельні ділянки, де працюють промислові підприємства, а також вразливі сектори - енергетика і транспорт.

Для відбудови після ракетних обстрілів мерія впроваджує понижуючий коефіцієнт розміру плати за землю - 0,3%.

Зміни набудуть чинності з 1 січня 2023 року - протягом дії в Україні воєнного стану та ще 12 місяців після його скасування.Піврічний термін перед початком дії такого нововведення є вимогою Податкового кодексу.

Як підприємцю самостійно орієнтуватися в законодавстві? Усі роз'яснення доступні в системі LIGA360:Підприємець. А ще система миттєво направлятиме сповіщення про зміни законодавства. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини