Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Рада прийняла за основу два законопроекти щодо мобілізації

Реклама

Сьогодні, 18 липня, Верховна Рада підтримала у першому читанні два законопроекти щодо мобілізації:

  • № 7481 (щодо звільнення від мобілізації громадян, чиї рідні загинули на війні з рф);

  • № 7352 (щодо відстрочки від призову науковцям та педагогам).

Першим законопроектом пропонується звільнити від призову на військову службу під час мобілізації жінок та чоловіків, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід, баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф у Донецькій та Луганській областях, а також під час забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії проти України під час дії воєнного стану.

Другий законопроект передбачає:

- поширення права на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації на педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти, які працевлаштовані за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки;

- усунення вимоги щодо обов'язкової наявності в наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій вченого звання та/або наукового ступеня.

Читайте також: Вручення повісток та умови мобілізації: нове роз'яснення ЗСУ.

В умовах воєнного стану бізнеси потребують роз'яснень з кадрових й податкових питань, мають бути чутливими щодо змін законодавства й надійності контрагентів. Щоб бути впевненими в своїх рішеннях, топкоманди замовляють LIGA360. Тільки до кінця місяця замов на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини