Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З 1 вересня в Україні планується масово запустити процес приватизації

Реклама

В Україні з 1 вересня має масово стартувати приватизація. Про це під час селекторної наради з керівниками областей повідомив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

«Президент України поставив завдання запустити приватизацію з вересня. Для цього Верховною Радою прийнято відповідне законодавство, Урядом розроблені всі підзаконні нормативні акти. Маємо зробити цей процес максимально швидким», - підкреслив Денис Шмигаль.

За його словами, мала приватизація, особливо в регіонах, де люди в селах і містечках знають об'єкти, які роками стоять і неефективно використовуються, покликана дати можливість викупити ці приміщення за справедливу ціну та розпочати роботу.

Приватизація також дозволить розширити виробництво для аграріїв. У Міністерстві економіки повідомили, що на початку вересня, згідно з графіком, будуть оголошені аукціони на елеваторні потужності та на комбінати хлібопродуктів. Оператори ринку, які бачать дефіцит потужностей, зможуть взяти участь у цих конкурсах.

«Водночас держава запускає грантові програми, аби мотивувати бізнес і людей максимально створювати робочі місця», - зазначив очільник Уряду.

Раніше ми писали, що Змінено правила приватизації державного та комунального майна.

Гаряча пропозиція серпня для антикризової команди! Придбай 5 робочих місць у LIGA360 всього за 5000 грн/міс. Дізнайся переваги за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини