Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Росіяни знайшли спосіб оминати санкції Великої Британії

Реклама

Російські олігархи з найближчого оточення Володимира Путіна, які потрапили під санкції, знайшли незакриту лазівку для їх обходу. Про це пише Liga.net з посиланням на BBC.

Аркадій та Борис Ротенберги використовували форму власності, яка не зобов'язує розкривати бенефіціарів.

У 2016-2017 роках британський уряд зобов'язав майже всі британські компанії ідентифікувати своїх справжніх власників. Єдиний виняток зробили для такої форми власності, як "англійське обмежене партнерство" (ELP).

Відтоді було створено понад 4500 таких "обмежених партнерств", з'ясувало спільне розслідування BBC та Finance Uncovered.

На відміну від більшості компаній, ELP не мають окремої юридичної особи. В уряді Великої Британії кажуть, що ELP не можуть володіти активами, не мають бенефіціарного власника та не можуть законно відкривати банківські рахунки самостійно. Але розслідування свідчить про інше.

Серед тих, хто скористався секретністю ELP, були й Ротенберги.

У січні 2017 році у Лондоні була заснована Sinara Company LP, яка за документами займалася наданням туристичних послуг та продажем квитків. Розслідування встановило, що в період з липня 2017 року до червня 2018 року ця компанія зробила щонайменше 14 банківських переказів на загальну суму $133 000 артконсультанту, який організовував угоди для Ротенбергів.

Працюєте з клієнтами або партнерами з Великобританії? Мінімізуйте ризики з українським рішенням LIGA360. Перевіряйте достовірність реєстраційних відомостей, достовірність юридичної адреси, інформацію про засновників компанії та керівників, зв'язки компанії. Замовляйте LIGA360 в серпні на вигідних умовах.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини