Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд затвердив Порядок використання учасником індустріального парку вивільнених від оподаткування коштів

Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 30 вересня 2022 року N 1095 затвердив Порядок використання учасником індустріального (промислового) парку вивільнених від оподаткування коштів на розвиток його діяльності в межах індустріального (промислового) парку.

Документом, зокрема, визначається сам термін «вивільнені кошти». Це сума податку на прибуток підприємств, що не сплачується до бюджету та залишається у розпорядженні платника податку - учасника індустріального парку та спрямовується на розвиток його діяльності на території (в межах) індустріального парку за напрямами, які затверджені цим порядком.

Використання вивільнених коштів повинне бути пов'язане з діяльністю учасника індустріального парку, що здійснюється згідно з умовами договору про здійснення господарської діяльності у межах індустріального парку, прибуток від якої звільняється від оподаткування.

Вивільнені кошти спрямовуються на розвиток діяльності учасника індустріального парку за такими напрямами:

  • створення чи переоснащення матеріально-технічної бази;

  • збільшення обсягу виробництва;

  • впровадження новітніх технологій.

Інформація про використання чи невикористання учасником індустріального парку суми вивільнених коштів у повному обсязі зазначається у податковій декларації з податку на прибуток підприємств за податковий (звітний) рік.

Потрібно більше інформації щодо цієї бізнес-галузі? Заходь у розділ "Галузі економіки" в LIGA360. Усі потрібні й актуальні документи - зручна структура. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини