Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПриватБанк збільшив ліміти на отримання готівки в банкоматах до 20 тис грн

Реклама

З 23 листопада ПриватБанк встановив єдині ліміти на отримання готівки в мережі банкоматів банку з карток ПриватБанку та інших українських банків на рівні 20 000 грн. Про це інформує пресслужба ПриватБанку.

Як зазначається у повідомленні, таку суму користувачі карток будь-якого банку можуть отримати в банкоматі ПриватБанку за одну операцію, та повторити через три години.
За словами члена правління ПриватБанку з питань роздрібного бізнесу Дмитра Мусієнка, збільшення лімітів на отримання готівки для карток всіх українських та закордонних банків дозволить клієнтам всіх банків за необхідності отримати доступ до готівкових коштів через найбільшу в Україні мережу, яка нараховує понад 5 000 банкоматів.

У пресслужбі також нагадали, що за умов аварійного відключення електрики в регіонах України ПриватБанк забезпечує безперебійну роботу онлайн банкінгу та додатку Приват24, Приват24 для бізнесу, процесингу, системи безготівкових розрахунків завдяки перенесенню цифрових потужностей до хмари. Під час аварійних відключень електроенергії для отримання послуг клієнти також можуть звернутись до найближчого чергового відділення, що буде працювати у окремому режимі.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Увага! Акційні ціни на рішення LIGA360 продовжено до 25 листопада. Поспішіть замовити рішення "Преміум" для керівників, юристів, бухгалтерів та HR зі знижкою 50%.  

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини