Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Україна прийняла усі необхідні законопроекти для виконання рекомендацій для вступу до ЄС

Реклама

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук прокоментував ухвалені на пленарному засіданні ВР 13 грудня останні законопроекти, необхідні для виконання семи рекомендацій Єврокомісії.

Він нагадав, що ці рекомендації були надані Україні разом із отриманням 23 червня цього року статусу кандидата на членство в ЄС.

«Можна з упевненістю сказати, що Верховна Рада України виконала свою частину роботи та прийняла усі необхідні системні законопроекти для виконання рекомендацій Єврокомісії», - запевнив Руслан Стефанчук.

Він перерахував усі Закони та необхідні рішення, які були потрібні Україні, як кандидату на вступ до Європейського Союзу, а саме:

1. Реформа Конституційного суду: Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України на конкурсних засадах».

2. Узгодження аудіовізуального законодавства з європейським: Верховна Рада України ухвалила в цілому Закон «Про медіа».

3. Удосконалення законодавства про нацменшини: Верховна Рада України ухвалила Закон «Про національні меншини (спільноти)».

4. Боротьба з відмиванням коштів, зокрема:

Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення порядку інформації, необхідної для проведення фінансового моніторингу»;

Закон «Про ратифікацію Додаткового протоколу до Конвенції Ради Європи про запобігання тероризму»;

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» щодо захисту фінансової системи України від держави, яка здійснює збройну агресію проти України, та адаптації законодавства до окремих стандартів FATF і вимог Директиви ЄС 2018/843».

5. Продовження судової реформи: Верховна Рада України обрала за своєю квотою членами Вищої ради правосуддя двох кандидатів (Постанови № 7674 та № 7675).

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз. 

Читайте також:

Податкові зміни, що необхідні Україні для вступу в ЄС

Україна та ЄС: серпантин від кандидатства до членства

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини