Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ФОПи на загальній системі оподаткування повинні подати декларацію про доходи до 1 травня 2023 року

Реклама

Головне управління ДПС у Запорізькій області повідомляє, що для фізичних осіб - підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування змінюється термін подання декларації про доходи.

Так, у зв'язку із набранням чинності Закону від 15 серпня 2022 року № 2520-ІХ, для фізичних осіб - підприємців (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) встановлюється граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за звітний податковий період рік до 1 травня року, що настає за звітним.

Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.

Тобто, фізичні особи - підприємці (крім осіб, які перебувають на спрощеній системі оподаткування) за результатами 2022 року подають податкову декларацію до 1 травня 2023 року (включно).

Також податківці нагадують, що з 01.01.2023 введено в дію нову форму податкової декларації, затверджена наказом Міністерства фінансів від 17.05.2022 № 143.

Будьте готовими до перевірок контролюючих органів у 2023 році! Модуль "Мистецтво оборони" у LIGA360 надасть відповіді, як захистити бізнес правовим шляхом. Замовте прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини