Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Коптери, тепловізори та рації звільнили від ПДВ та мита

Реклама

Верховна Рада підтримала в цілому проекти відносно сприяння ввезенню на територію України безпілотних літальних апаратів і деяких інших товарів (№ 8360, № 8361-д).

Пропонується тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, але не більше ніж до 1 січня 2024 року, звільнити від оподаткування ввізним митом і ПДВ:

  • безпілотні літальні апарати,

  • оптичні приціли, коліматорні приціли (коліматори),

  • приціли нічного бачення або тепловізійні приціли,

  • тепловізійні біноклі та монокуляри, прилади нічого бачення (біноклі та монокуляри),

  • переносні радіостанції, що ввозяться на митну територію України для вільного обігу підприємствами або громадянами, у тому числі переміщуються (пересилаються) на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях

Пільги не застосовуватимуться до товарів, які мають походження з країни, визнаної державою-окупантом і державою-агресором, і ввозяться з такої території та з окупованої території України.

Крім того передбачається, що пропуск через митний кордон, митний контроль і митне оформлення перелічених вище товарів здійснюватиметься в першочерговому порядку без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності, у тому числі заходів державного експортного контролю (окрім товарів, спеціально призначених або модифікованих для військового використання).

Бізнес не устигає за сучасним ритмом? Автоматизуйте роботу з LIGA360. Мониторьте зміни воєнного стану, правові новації, свіжі судові кейси і діяльність ваших контрагентів. Замовте презентацію LIGA360 для своєї компанії прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини