Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

JP Morgan допомагатиме залучати інвестиції в Україну

Реклама

Інвестиційна компанія J.P. Morgan, яка керує інвестиційним фондом на 4 трлн доларів, допомагатиме уряду України залучати приватні інвестиції на відбудову країни.

Відповідний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством економіки України та компанією J.P. Morgan Securities plc. було підписано 9 лютого, повідомили в Мінекономіки.

«Ми вдячні представникам J.P. Morgan за те, що вони вже почали ділитись з нами досвідом, як краще залучати приватний капітал в Україну. Наше бачення майбутньої відбудови країни співпадає. Найкращий рецепт відновлення України - це не тільки залучення державних коштів, а й мобілізація приватного капіталу», - заявила Міністр економіки Юлія Свириденко.

Міністр зазначила, що Україна гостро потребує інвестиції для відбудови та повоєнного економічного зростання. Уряд визначив такі пріоритетні й перспективні напрями відновлення та інвестицій: енергетика, аграрний сектор, природні ресурси, цифрові технології, відновлення транспортної та іншої інфраструктури.

Компанія J.P. Morgan має багаторічний досвід керування активами та взаємодії з державним сектором. Її фахівці знаються на нюансах поєднання державного й приватного капіталів, щоб завдяки цьому отримати додатковий важіль - кредитне фінансування.

Згідно з меморандумом J.P. Morgan надаватиме Уряду консультації стосовно:

  • фінансової стабілізації, зокрема, щодо розробки та координації стратегій стосовно рефінансування та реструктуризації боргів;

  • отримання суверенних кредитних рейтингів;

  • управління державними активами ліквідності;

  • діджиталізації економіки;

  • визначення можливостей для встановлення тісного економічного зв'язку з Європою;

  • створення установи, яка спрямовуватиме та захищатиме державні інвестиції та інвестиції приватного сектора та/або сприятиме торговельним потокам.

Окрім підписання меморандуму, сторони домовились про долучення представників J.P. Morgan до групи радників і представників фінансово інвестиційного сектору ринку капіталів разом з компанією BlackRock.

Також було досягнуто домовленостей про застосування низки фінансових механізмів, які дозволять Україні вже найближчим часом залучити точкове фінансування, зокрема, й від Мінфіну США.

Як керівнику отримувати “відфільтровану” інформацію, що впливає на діяльність бізнесу? На дашборді в LIGA360. Моніторинг репутації, новини ринку й діяльність партнерів та конкурентів у зручному візуальному форматі. Замов індивідуально налаштований дашборд прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини