Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Єврокомісія запропонувала включити Україну до зони європейського роумінгу

Реклама

Європейська комісія запропонувала включити угоду про зону вільного телефонного роумінгу з Україною до Угоди про асоціацію між ЄС та Україною. Про це інформує пресслужба Єврокомісії, передає агентство «Інтерфакс-Україна».

"Включення України до зони вільного роумінгу ЄС є однією з ключових дій переглянутого Плану пріоритетних дій. Цей план є дорожньою картою для повної реалізації поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі між ЄС та Україною та подальшої інтеграції України до Єдиного ринку ЄС", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, українцям більше не доведеться платити жодних додаткових зборів за використання своїх мобільних телефонів під час поїздок до ЄС. Подорожуючі з ЄС користуватимуться тими самими правами під час відвідин України.

Тепер ця пропозиція буде розглянута Радою ЄС. Відповідно до угоди Ради, Торговельний комітет ЄС-Україна має ухвалити спільне рішення про надання взаємного режиму внутрішнього ринку для роумінгу. Швидкість, з якою Україна інтегруватиметься у внутрішній ринок роумінгу ЄС, залежатиме від швидкості зближення та імплементації відповідного законодавства ЄС в Україні.

Нагадаємо, 2 лютого було досягнуто домовленості, відповідно до якої українські та європейські оператори продовжили добровільні заходи щодо надання доступного роумінгу на наступні 6 місяців для українців, які вимушено перебувають на території ЄС. Детальніше про це за посиланням.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини