Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

США запроваджує санкції щодо 37 організацій

Реклама

Мінторг США запроваджує експортні обмеження щодо 37 організацій, зокрема двох із Росії та Білорусі, повідомляє Interfax-Україна.

Документ буде офіційно оприлюднено у Федеральному реєстрі США 6 березня.

"Список юридичних осіб... визначає організації, щодо яких є розумні підстави вважати, ґрунтуючись на конкретних фактах, які піддаються викладенню, що ці організації були залучені, є залученими або становлять значний ризик бути залученими до діяльності, яка суперечить інтересам національної безпеки або зовнішньої політики держави", - ідеться у повідомленні, розміщеному в четвер у Федеральному реєстрі.

Бюро з питань промисловості та безпеки Мінторгу США внесло до списку організацій, щодо яких запроваджуються експортні обмеження, по одній компанії з Росії, Білорусі і Тайваню, три компанії з Бірми, чотири - з Пакистану, решта - з Китаю.

До списку, зокрема, потрапили:

  • DMT Electronics (РФ) і DMT Trading LLC (Білорусь),

  • Neotec Semiconductor Ltd. (Тайвань),

  • міністерство транспорту і комунікацій Бірми,

  • Dynamic Engineers (Пакистан) тощо.

Уточнюється, що заходи щодо компаній із Китаю запроваджуються "за придбання і спробу придбання предметів американського походження на підтримку зусиль Китаю з військової модернізації", що суперечить інтересам національної безпеки і зовнішньої політики США.

Хочете моніторити ділову репутацію своєї компанії чи контрагентів? Спробуйте LIGA360:Compliance. Моніторте згадки про свій бізнес в режимі реального часу, перевіряйте публічний імідж контрагентів. Замовте свою LIGA360 прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини