Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Мінекономіки працює над створенням готових рішень для потенційних інвесторів

Реклама

На Саміті Україна-Оксфорд «Європейські горизонти для України» заступник Міністра економіки України Олександр Грибан розповів про конкретні фінансові інструменти для підтримки приватного сектору, що матимуть вирішальне значення під час відбудови України.  

“Мінекономіки працює над розробкою інструментів страхування політичних ризиків, для покриття яких планується створити окремий фонд, що дозволить залучити не лише MIGA, DFC та ЕКА країн “Великої сімки”, а також приватних міжнародних операторів страхового ринку. Крім того, ми розраховуємо на підтримку міжнародних фінансових організацій та донорів щодо надання зокрема дешевих кредитів установам, які планують розширити свої портфелі фінансування для підтримки українського приватного сектору як безпосередньо, так і через комерційні банки. Так ми створимо готове рішення для потенційних інвесторів”, - зазначив Олександр Грибан під час онлайн-виступу. 

Також він нагадав, що в Україні є низка індустріальних парків, які пропонують не тільки промислові майданчики з готовими інженерними комунікаціями, але й податкові пільги. Наявність цих стимулів фактично створює великий потенціал для аутсорсингового виробництва в Україні.  

Крім того, Україна працює з BlackRock та J.P. Morgan над концепцією створення Фонду розвитку. Ведуться перемовини з низкою банків США, Великої Британії та Азії, які планують долучитися до цього процесу. Крім того, інвестиційна платформа #AdvantageUkraine консолідує інвестиційні проекти та обробляє запити інвесторів з усього світу.

LIGA360 - надійне джерело інформації під час воєнного стану. Спеціальний блок з законодавчими змінами, аналітикою та роз'ясненнями від експертів, економічними новинами. Отримуйте свіжі дані щодня

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини