Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Мінекономіки працюватиме над подальшою лібералізацією торгівлі

Реклама

Подальша лібералізація торгівлі, укладання нових угод про вільну торгівлю та відкриття нових ринків збуту - на цьому сфокусоване Міністерство економіки України, зазначила Перша віце-прем'єр-міністр України - Міністр економіки України Юлія Свириденко на Саміті експортерів, який відбувся 16 березня.

Що планується зробити:

  • очікується угода про зону вільної торгівлі з ОАЄ;

  • оновлення угоди з Канадою в частині інвестицій і послуг;

  • приєднання до тихоокеанської угоди про вільну торгівлю (СРТРР);

  • лібералізації торгівлі з країнами Африки.

Перший віце-прем'єр-міністр також відмітила важливість підписання цифрової угоди з Великою Британією цього понеділка. Реалізація угоди покращить регуляторне середовище та позитивно вплине на співпрацю у сфері цифрової економіки.

Юлія Свириденко підкреслила важливість такого інструменту підтримки, як страхування ризиків експортних операцій. Наразі Мінекономіки працює над законодавчими змінами, щоб збільшити номенклатуру товарних позицій для страхування. Також Уряд працює над механізмом страхування воєнних ризиків, зокрема над страхуванням воєнних ризиків для інвестиційних проектів і страхуванням ризиків для торговельних операцій.

Уряд України разом з ЄС і США працює над тим, щоб виробити більш уніфікований механізм цього інструменту, а також щоб підвищити рейтинг України на міжнародному ринку.

Нагадаємо, на розгляд Верховної Ради внесено законопроєкт № 9015 щодо страхування інвестицій від воєнних ризиків.

Забезпечте систематичний моніторинг законодавства та змін правового поля для вашого бізнесу. З LIGA360:Compliance ви не пропустите жодної вимоги від регуляторів - в тому числі нововведень в галузі фінансового моніторингу, податкового чи антимонопольного законодавства. Отримайте повноту інформації для свого бізнесу з LIGA360

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини