Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн

Реклама

За інформацією Мінагрополітики станом на березень за 2023 рік понад 5 тис. аграріїв отримали кредитів на суму 20 млрд 149 млн грн, у тому числі за програмою «Доступні кредити 5-7-9» - 11 млрд 54 млн грн, повідомляє Дніпропетровська ТПП.

Найбільший обсяг кредитів отримали аграрії таких регіонів:

Київщини (6,3 млрд грн),

Вінниччини (2,7 млрд грн),

Кіровоградщини (1,4 млрд грн),

Одещини (1,3 млрд грн),

Дніпропетровщини (1,3 млрд грн).

Аграрії можуть отримати кредит у розмірі до 90 млн грн. У межах програми «Доступні кредити 5-7-9» кредитування надається під 5-9 % річних, залежно від категорії кредиту та суб'єкта підприємництва.

Найбільше кредитів аграріям видали «Креді Агріколь Банк», «ПриватБанк», «Ощадбанк», «ПУМБ», «Прокредит Банк», «Райффайзен Банк», «ОТП Банк», «Укргазбанк», «Укрексімбанк».

На сьогодні за Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» Фонд розвитку підприємництва (ФРП) уклав угоди про співробітництво з 42 банками. З умовами участі в програмах та переліком уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням

Нагадаємо, Уряд погодив продовження строку, протягом якого с/г товаровиробники матимуть можливість отримати фінансову підтримку для посівної кампанії, у тому числі, з можливістю пролонгації раніше виданих кредитів для посівних робіт за умови погашення представниками великого та середнього агробізнесу до 25% отриманого кредиту, а також вони зможуть отримати державні гарантії для часткового виконання боргових зобов'язань за такими кредитами.

Читайте також: Як бізнесу, що постраждав від війни, отримати допомогу - роз'яснення омбудсмена

Як аграрному бізнесу захиститися від рейдерства? За допомогою рішення LIGA360. Контролюйте будь-які незаконні дії щодо вашої землі та інші ризиковані чинники для вашого підприємства. Замовте демо доступ прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини