Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк впровадив суттєві зміни в Системі BankID

Реклама

Національний банк впровадив суттєві зміни в Системі BankID НБУ - стандартизовані набори даних та диференційовані міжабонентські тарифи. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

«Упровадження стандартизованих наборів даних, кожен з яких містить унікальну комбінацію інформації про користувача, сприяє посиленню захисту даних, що передаються через Систему BankID НБУ. Адже тепер банк-ідентифікатор передає установі лише той обсяг персональних даних свого клієнта, що є мінімально необхідним для надання послуги (раніше ідентифікаційні дані користувача передавалися через систему єдиним набором), - йдеться у повідомленні.

Можливість абонента - надавача послуг використовувати той чи інший стандартизований набір даних визначається типом послуги, яку він надає користувачу, що дає можливість абонентам перейти на більш гнучкі диференційовані міжабонентські тарифи.

Тепер, замість єдиного тарифу за одне успішне підтвердження ідентифікації (у розмірі 20 грн), пропонуються диференційовані тарифи (від 5 до 20 грн) залежно від обсягу даних про користувача, що міститься в конкретному стандартизованому наборі.

"Такі зміни сприятимуть підвищенню довіри до нашої системи з боку користувачів, а диференційовані міжабонентські тарифи - дозволять оптимізувати витрати абонентів - надавачів послуг за рахунок отримання тільки необхідного обсягу даних про свого клієнта. Загалом це має позитивно вплинути на розвиток системи і підвищити зацікавленість у ній нових абонентів", - пояснила заступник директора Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Василєва.

Водночас, за її словами, це сприятиме розширенню сфери застосування Системи BankID НБУ, у результаті чого громадяни отримають можливість доступу до ще більшої кількості дистанційних послуг.

Не пропусти жодної важливої зміни для бізнесу з LIGA360. Налаштуй моніторинг згадок у ЗМІ, змін конкурентів, законодавства та статусів об'єктів нерухомості. Спробуй прямо сьогодні.

Business help від LIGA360. Забезпечте свою команду комфортними умовами роботи та доступом до потрібної інформації на пів року, за фіксованою ціною 7000 грн/міс. Замовте прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини