Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У "Дії" з'явилась послуга скасування шерингу авто

Реклама

У застосунку "Дія" з'явилась послуга, за допомогою якої можна скасувати шеринг авто за кілька кліків. Про це інформує пресслужба Мінцифри.

Цією послугою можуть скористатися як власник транспортного засобу, так і належний користувач.

«Уже понад рік у Дії можна за кілька кліків поділитися техпаспортом з іншою людиною. Сервіс став одним з найпопулярніших серед автомобільних послуг, адже дозволяє шерити авто швидко та зручно. Тоді як раніше доводилося передавати техпаспорт із рук в руки.

Ми розширили послугу - і тепер у застосунку можна скасувати належного користувача, якщо вашій близькій людині більше не потрібно користуватися автівкою. Ця послуга особливо актуальна під час війни, адже багато українців брали авто рідних чи знайомих, щоб виїхати із зони бойових дій», - зазначається у повідомленні.

Раніше, щоб скасувати шеринг авто, потрібно було йти до сервісного центру МВС та писати заяву про скасування належного користувача або чекати, поки закінчиться термін дії шерингу авто.

Тепер можете скасувати належного користувача за кілька кліків у Дії. Якщо ви власник авто, для цього потрібно:

  • авторизуватися в Дії;

  • вибрати Послуги - Шеринг авто;

  • далі - Скасувати шеринг.

Потім потрібно перевірити сформовану заяву про скасування та підписати її. Після цього вона надійде на перевірку до сервісного центру МВС.

Якщо ви належний користувач і хочете ініціювати скасування, необхідно:

  • авторизуватися в Дії;

  • перейти до Меню свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;

  • вибрати Відмовитися від користування авто - Почати;

  • пошерити сформований екран із запитом власнику для підтвердження.

Власник має підтвердити запит, переглянути та підписати заяву. Після цього вона надсилається на перевірку до сервісного центру МВС.

Після перевірки власник та належний користувач отримають сповіщення про результат, а техпаспорт зникне з Дії належного користувача.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини