Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд продовжив дію карантину через COVID-19 до 30 червня

Реклама

Кабінет Міністрів постановою від 25 квітня продовжив режим надзвичайної ситуації в єдиній державній системі цивільного захисту, а також карантин на всій території України до 30 червня 2023 року через COVID-19.

За словами заступника Міністра охорони здоров'я - головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, загалом у світі є загальна тенденція до зниження захворюваності на COVID-19, однак в Європейському регіоні спостерігається зростання цього показника.

«Очікувати на збільшення кількості нових випадків COVID-19 на території України можна буде цієї весни. Проте динаміка зростання захворюваності залежатиме від варіанту SARS-CoV-2, який циркулюватиме, та рівня охоплення вакцинацією населення», - повідомив Кузін.

У МОЗ зазначили, що рівень вакцинації в Україні залишається недостатнім для формування колективного імунітету до COVID-19.

Не пропусти жодної важливої зміни для бізнесу з LIGA360. Налаштуй моніторинг згадок у ЗМІ, змін конкурентів, законодавства та статусів об'єктів нерухомості. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини