Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд запускає Фонд розвитку України — підписано договір із BlackRock FMA

Реклама

6 травня 2023 року Уряд України оголосив про плани запуску Фонду розвитку України («ФРУ»). Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

Фонд залучатиме державний та приватний капітали для відбудови України за допомогою широкого спектру інноваційних та традиційних фінансових інструментів.

Діяльність ФРУ буде спрямована на ключові сектори української економіки, включаючи енергетику, інфраструктуру, сільське господарство, виробництво та ІТ. Фонд сприятиме зусиллям України з відбудови економіки відповідно до найкращих практик та стане ключовим партнером глобальної спільноти в переході до низьковуглецевої економіки.

Міністерство економіки України призначило консультаційну групу з фінансових ринків компанії BlackRock для надання консультативних послуг з підтримки проектування ФРУ на безоплатній основі.

Призначення BlackRock обговорювалося 5 травня 2023 року в Києві, на зустрічі між президентом України Володимиром Зеленським та делегацією BlackRock, яку очолював віце-голова Філіпп Хільдебранд.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що з моменту набуття незалежності Україна не бачила дійсно великого та стратегічного приватного капіталу, який би відповідав масштабам та можливостям країни.

За його словами, Україна залучає найкращі фінансові та консалтингові організації світу, зокрема BlackRock, JPMorgan Chase, McKinsey та інші, щоб забезпечити прозорість та успіх проекту.

«Запуск фонду є сильним сигналом, який посилить інвестиційний клімат. Це дозволить залучити капітал і розпочати активне відновлення економіки та будівництво нових бізнесів одразу після завершення активних бойових дій», - зазначив Володимир Зеленський.

Чарльз Хатамі, який керує консультаційною групою з фінансових ринків BlackRock, як голова Групи фінансових і стратегічних інвесторів (FSIG), сказав: «Для BlackRock велика честь допомагати українському народу, консультуючи його Уряд щодо запуску Фонду розвитку України. Відбудова країни створить значні можливості для інвесторів брати участь у відбудові економіки. Інвестиційний виклик, який постане перед Україною в найближчі роки, буде величезним, і лише завдяки тісній співпраці державного та приватного капіталу ми зможемо направити необхідний обсяг фінансування».

Хочете захистити бізнес від ризиків та підвищити ефективність? Придбайте рішення LIGA360 для 10 фахівців за ціною 3! Захист від бізнес-ризиків, потужності AI для ухвалення рішень, зручні інструменти для керівника, юриста, бухгалтера, HR. Замовте на акційних умовах прямо зараз. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини