Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні запроваджено відеофіксацію та електронний протокол проходження техогляду

Реклама

Кабінет Міністрів на засіданні 19 травня ухвалив рішення щодо вдосконалення порядку проходження обов'язкового технічного контролю. Йдеться про постанову, якою вносяться зміни до постанов КМ від 30 січня 2012 р. № 137 і від 31 травня 2012 р. № 512.

Як повідомляє пресслужба МВС, документом запроваджується електронна форма протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу. Водночас за необхідності з можливістю друку паперової копії протоколу. При цьому, друк протоколу можливий виключно на бланку встановленого зразка, вартість якого сплачує суб'єкт господарювання.

Також оновлено обсяги перевірки технічного стану транспортних засобів, запроваджено відеофіксацію процесу обов'язкового технічного контролю транспортних засобів.

У міністерстві зазначають, що органи державної влади, місцевого самоврядування, фізичні та юридичні особи зможуть отримати від суб'єкта ОТК відеоматеріали за відповідними зверненнями.

Вибірковий перегляд матеріалів відеофіксації унеможливить проведення суб'єктами ОТК фіктивних перевірок технічного стану, а це суттєво вплине на посилення безпеки дорожнього руху.

Окрім того, постанова передбачає імплементацію у національне законодавство вимог щодо обсягів перевірки технічного стану транспортних засобів, які визначені Директивою 2014/45/ЄС від 3 квітня 2014 року «Про періодичні тестування на придатність до експлуатації для моторних транспортних засобів та їх причепів».

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Запропонуйте своїй команді універсальний і зручний інструмент для роботи - рішення LIGA360. Придбайте його для 10 користувачів за ціною 3! На вибір - рішення для керівників, юристів, бухгалтерів та HR. Деталі акції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини