Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Київрада вилучатиме укриття у орендарів, які перешкоджають у доступі до них

Реклама

Укриття, які передано в оренду, будуть вилучені протягом 24 годин, якщо орендар буде перешкоджати їх використанню за призначенням. Таке рішення було підтримано на позачерговому пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради.

Як зазначив заступник міського голови - секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, на сьогодні 27,5% укриттів для населення перебувають у приватній власності. Доступ до них у більшості випадків унеможливлено, тому або власники відновлять доступ людей, або ці укриття будуть у них вилучені.

До укриттів має бути забезпечено цілодобовий доступ населення. Також необхідно підтримувати громадський порядок на прилеглих до них територіях, а у комунальних укриттях - ще й забезпечити цілодобову охорону.

Крім цього, доручено розробити систему дистанційного відкриття замків для доступу до укриттів, а також розробити та затвердити за погодженням із ГУ ДСНС України в місті Києві правила роботи укриттів у приміщеннях з обмеженим доступом, зокрема це стосується закладів освіти, медичних стаціонарів.

Київська міська рада також направила звернення до Кабінету Міністрів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за недопуск населення до укриттів для власників, користувачів та балансоутримувачів усіх форм власності.

Бізнес не встигає за сучасним ритмом? Автоматизуйте роботу з LIGA360. Моніторте зміни воєнного стану, правові новації, свіжі судові кейси та діяльність ваших контрагентів. Замовте презентацію LIGA360 для своєї компанії прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини