Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні запустили платформу Дія.Engine для створення реєстрів

Реклама

Мінцифри презентувало платформу Дія.Engine - інноваційний інструмент, який надасть можливість органам влади створювати реєстри, автоматизувати послуги та бази даних. Про це повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

За його словами, завдяки цьому держава зможе економити мільйони, а українці швидше отримуватимуть якісні сервіси онлайн.

«Більшість баз даних та систем в Україні технологічно застарілі і вразливі до кібератак. Частина досі зберігається в паперовому вигляді чи ексель-табличках. Без їх трансформації та оновлення неможливо побудувати найзручнішу цифрову державу у світі», - зазначив Михайло Федоров.
Він поінформував, що зараз на платформі Дія.Engine розробляється 50 реєстрів, частина з них уже працює і їхня кількість буде зростати.

«Для розробки реєстрів у Дія.Engine не потрібні великі команди чи фахівці високого рівня. Опанувати широкий функціонал можна легко і швидко. На сьогодні підготували 70 розробників, які вже створюють реєстри та цифрові послуги на платформі», - наголосив міністр.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини