Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

БЕБ викрило схему ухилення від сплати податків представництвом всесвітньо відомого таксі на 40 млн грн

Реклама

Підприємство-партнер всесвітньо відомої платформи пасажирських перевезень ухилилось від сплати 40 млн грн податків. Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Як зазначається, товариство було зареєстроване в Україні для обслуговування представництва закордонної компанії та оплати праці водіїв.

Встановлено, що директорка фірми, її спільник та головний бухгалтер організували схему ухилення від сплати податків.

Зокрема, гроші, отримані водіями від перевезення пасажирів надходили безпосередньо компанії-власнику платформи, а потім, за мінусом комісії, зараховувалися на рахунки підприємства фігурантки для оплати роботи водіїв партнерів та утримання представництва.

Надалі ці кошти у незаконний спосіб переводилися в готівку за допомогою підконтрольних фігурантам ФОП в якості оплати за надання неіснуючих інформаційних посередницьких послуг.

Також детективи бюро виявили, що за 2019, 2021 та 2022 роки підприємство не подало жодних податкових звітів, що призвело до ухилення від сплати майже 40 млн грн податків.

Організаторці схеми та двом пособникам оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Не крокуй із зав'язаними очима в конкурентному бізнес-середовищі. LIGA360 аналізує медіа, законодавче поле й надійність контрагентів, щоб компанії завжди ухвалювали інформовані рішення. Дізнайтеся більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини