Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Країни G7 заморозили $280 млрд російських активів, які блокуватимуться поки росія не заплатить репарації Україні

Реклама

Країни G7 заморозили $280 млрд російських активів та обіцяють їх блокувати, поки росія не заплатить за заподіяну Україні шкоду. Про це повідомляється у спільній заяві міністрів фінансів та керівників центральних банків «Великої сімки».

«Ми вітаємо початкові зусилля Цільової групи по російським елітам, довіреним особам та олігархам (REPO) щодо обліку суверенних активів росії, які заморожені і зберігаються у юрисдикціях членів REPO і на цьому етапі оцінюються приблизно в $280 мільярдів, і очікуємо, що Робоча група REPO вдосконалить ці початкові зусилля протягом наступних місяців», - йдеться у заяві.

Представники країн G7, підтвердили заяву своїх лідерів про те, що, суверенні активи росії в їхніх юрисдикціях залишатимуться знерухомленими доти, доки Росія не заплатить за шкоду, яку вона завдала Україні.

Вони також пообіцяли запроваджувати та забезпечувати санкції та інші економічні заходи, щоб підірвати здатність рф вести агресивну війну проти України.

Перевір чи у компанії є зв'язки з рф і рб. ContrAgent у LIGA360 покаже всю інформацію про потенційних бізнес-партнерів. Знай з ким маєш справу.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини