Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Удосконалено процедуру перетину кордону водіями вантажівок та автобусів

Реклама

Кабінет Міністрів уніс зміни до правил перетинання державного кордону для водіїв вантажного та пасажирського транспорту, що виконують тривалі поїздки. Про це інформує пресслужба Мінінфраструктури.

«Тепер перевізники зможуть реєструвати на один виїзд вантажівки до двох водіїв, автобуса - до трьох", - зазначається у повідомленні.

У міністерстві нагадали, що раніше правила перетинання державного кордону в умовах воєнного стану передбачали можливість виїжджати з країни однією вантажівкою лише одному водію. Для автобусів ця кількість складала максимум два водії.

Водночас існують обов'язкові міжнародні вимоги, які визначають необхідну кількість водіїв залежно від тривалості та кілометражу маршруту. Йдеться не лише про потребу відпочинку водія та дотримання норм праці, а й про безпеку власне водія та пасажирів.

Якщо ж такі норми порушуються, то це є підставою для накладення штрафу контролюючими органами як в Україні, так і за кордоном.

Зміни до постанови КМ № 57 наберуть чинності відразу після їх опублікування.

LIGA360 - надійне джерело інформації під час воєнного стану. Спеціальний блок з законодавчими змінами, аналітикою та роз'ясненнями від експертів, економічними новинами. Отримуйте свіжі дані щодня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини