Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На Рівненщині з'явився індустріальний парк "HEMPY UA"

Реклама

Кабінет Міністрів розпорядженням № 930-р включив до Реєстру індустріальних (промислових) парків індустріальний парк "HEMPY UA", на якому працюватимуть підприємства переробної промисловості. Ініціатором створення парку є Привільненська сільська рада Рівненської області. Про це повідомляє пресс-служба Мінекономіки.

Концепція роботи індустріального парку передбачає створення на площі майже 43 га декількох нових підприємств, які працюватимуть у галузях переробки промислових аграрних культур для виробництва продукції текстильної, легкої, а також харчової промисловості. Додатково планується розпочати виробництво будівельних та меблевих матеріалів, біо-пластику та енергетичної сировини.

Інвестиції в будівництво парку, залучені керуючою компанією, в цілому очікуються на рівні 119 млн євро. А першу продукцію підприємства почнуть випускати вже в 2027 році. Загалом передбачається створення близько 1400 робочих місць.

А ваша топ-команда є поінформованою? Дашборд у LIGA360 - прозоре та актуальне джерело даних. Стежте за новинами, медіа-активністю конкурентів та правовою інформацією на єдиному ресурсі. Дізнайтеся про переваги корпоративного рішення LIGA360 за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини