Країни ЄС погодили правила, що регулюють системи штучного інтелекту, такі як ChatGPT, повідомляє Reuters.
Уряди ЄС пішли на компроміс, сподіваючись отримати підтримку законодавців, щоб мати можливість використовувати штучний інтелект у біометричному спостереженні для національної безпеки, оборони та військових цілей.
Як повідомляє Bloomberg, учасники переговорів від Європарламенту та 27 країн-членів відновлять обговорення в п'ятницю, оскільки вони намагаються вирішити глибокі розбіжності щодо питань біометричного спостереження.
Біометричне спостереження стало значним каменем спотикання. У той час як парламент підтримав повну заборону на технологію сканування обличчя в реальному часі, країни ЄС запропонували компроміс, який дозволить використовувати камери на основі штучного інтелекту, які ідентифікують людей, підозрюваних у скоєнні злочинів.
Політики ЄС запропонували план, який вимагатиме від розробників типу моделей штучного інтелекту, які лежать в основі таких інструментів, як ChatGPT, підтримувати інформацію про те, як їх моделі навчаються, узагальнювати використані матеріали, захищені авторським правом, і маркувати створений ШІ контент.
Усі ризики для бізнесу - як на долоні з рішенням LIGA360. Юридичні, договірні, майнові та медіа ризики контролюються з єдиного цифрового простору. Спробуй корпоративне рішення LIGA360 прямо зараз.
Читайте також:
Правове регулювання штучного інтелекту: міжнародний досвід та українські перспективи
Розроблено дорожню карту регулювання штучного інтелекту в Україні