Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Україна має намір стати східним митним кордоном ЄС - Мінфін

Реклама

України має намір стати східним митним кордоном Європейського Союзу. Це закріплено в Національній стратегії доходів, повідомляє пресслужба Мінфіну.

«В Нацстратегії доходів в рамках реформування митної політики запланована реалізація важливих кроків на шляху до трансформації митниці в східну митницю Європейського Союзу», - зазначається у повідомленні.

Ця мета є частиною ширшої стратегії, спрямованої на комплексне оновлення митних органів, активну боротьбу з контрабандою, а також на гармонізацію українського митного законодавства з нормами ЄС.

Реформа передбачає серію ініціатив, які спрямовані на вдосконалення української митної системи, що включає перехід до здійснення митних формальностей у відповідності до стандартів Євросоюзу. Одним із ключових елементів є впровадження нового Митного кодексу України, який буде базуватися на Митному кодексі ЄС.

Значна увага приділяється також зміцненню правового поля у сфері митного регулювання, зокрема унормування кримінальної відповідальності за контрабанду, недостовірне митне декларування, а також надання повноважень митним органам у сфері оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування контрабанди.

На думку міністерства, реалізація цих заходів після впровадження обов'язкового компоненту (митної адміністративної реформи) допоможе Україні стати інтегрованою частиною європейського економічного та регуляторного простору, зміцнюючи свою позицію як важливого митного партнера на східному фланзі ЄС.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини