Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Державна митна служба остаточно перейшла на нову систему управління гарантіями

Реклама

Державна митна служба остаточно перейшла на нову систему управління гарантіями (GMS).

У новій електронній системі всі види гарантій подаються в безпаперовій формі, таким же чином в них вносяться зміни та вони відкликаються. Одноразові (індивідуальні) гарантії також обробляються в новій системі.

Встановлено чотири способи їх подання - через онлайн API, офлайн API, електронну пошту та Особистий Кабінет на порталі «Єдине вікно для міжнародної торгівлі» Держмитслужби.

У графі «В» митної декларації тепер у всіх випадках потрібно вказувати GRN (номер гарантії, присвоєний митницею) замість номера, присвоєного гарантом.

В Особистому Кабінеті також можна отримати повну інформацію про весь життєвий цикл гарантій - як для учасників ЗЕД, так і для гарантів.

Використання гарантій у паперовій формі допускається лише у випадках виходу з ладу електронної системи управління гарантіями або інших систем, що забезпечують функціонування електронних інформаційних ресурсів митних органів.

За матеріалами ДМСУ.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини