Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Після 1 січня 2025 року неоформлені земельні ділянки визнають безхазяйними та передадуть громадам - Мінагрополітики

Реклама

Після 1 січня 2025 року незатребувані ділянки будуть визнані безхазяйними, їх передадуть у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані. Про це повідомив заступник Міністра аграрної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

«Відповідно до частини четвертої та п'ятої статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», у разі якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки (паю) або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки», - пояснив Денис Башлик.

Він порадив усім, у кого наявні сертифікати на земельну частку (пай), що не замінені на витяг з Реєстру речових прав на право власності на земельну ділянку оформити право власності.

Як захистити земельну ділянку від рейдерських захоплень? Спробуйте SMS-Маяк Земля - сервіс інформування про початок та хід реєстраційної процедури щодо об'єктів землекористування. Деталі за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини