Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Київська ТПП запрошує підприємців на зустріч з дипломатами та торговими представниками

8 лютого 2024, 09:33
114
0
Автор:
Реклама

29 лютого 2024 р. (четвер) з 10:00 до 16:00 в Київській ТПП (Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55) відбудеться щорічна зустріч з дипломатами і торговими представниками зарубіжних посольств в Україні, міжнародними організаціями, бізнес-асоціаціями та компаніями, які займаються сприянням розвитку підприємництва.

Захід буде спрямований на побудову та розширення торговельно-економічних зв'язків між українськими та іноземними підприємцями, сприяння розвитку підприємництва та обмін досвідом між іноземними підприємцями.

Отримані від бізнесу матеріали дипломати зможуть використати для підготовки ділових пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн задля налагодження торговельно-економічних зв'язків з Україною.

Захід включатиме:

  • Пленарне засідання: учасники матимуть можливість обговорити ключові аспекти розвитку торговельно-економічних відносин.

  • Індивідуальні зустрічі та переговори: керівники підприємств зможуть вести переговори з представниками зарубіжних посольств та міжнародних організацій, спрямовані на розвиток партнерських відносин та відкриття нових можливостей.

Очікується участь послів Бразилії, Пакистану, Чехії, Чорногорії, Узбекистану. Керівників торговельно-економічних місій Австралії, Німеччини, Франції, Великобританії, Пакистану, Польщі, Литви, В'єтнаму, Канади, Ізраїлю, Узбекистану, Бразилії, Індії, Данії, Австрії, Бельгії, Норвегії, Іспанії, Словенії, Єгипту, Аргентини, Італії, Казахстану, Лівії, Молдови, Нідерландів, Португалії, Румунії, Туреччини, Фінляндії, Швеції.

Також в заході візьмуть участь міжнародні організації, бізнес-асоціації та компанії, які займаються сприянням розвитку підприємництва.

На заході буде представлено "Каталог експортерів міста Києва", а всі учасники отримають флаєр з посиланням на електронну версію каталогу, що містить інформацію про 126 підприємств-експортерів.

Київська ТПП запрошує підприємців взяти участь у цьому заході, що обіцяє стати важливою платформою для розвитку бізнесу та підтримки міжнародного співробітництва.

Детальніше про захід 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Центру підтримки бізнесу Київської ТПП: 044 482 04 40, 068 702 04 71, belikov@kcci.org.ua  

За інформацією Київської ТПП

Перевіряйте компанії, приватних підприємців та фізосіб у LIGA360. Система відобразить офіційні дані з держреєстрів: реквізити, судові справи, фінансовий і податковий стан. Дізнайтеся як мінімізувати ризики для бізнесу, замовивши презентацію.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини