Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Український бізнес з квітня отримає доступ до кредитів British International Investment

Реклама

З квітня для українських компаній стане доступним кредитний ліміт від британської фінансової установи British International Investment (BII). Про це йшлося під час зустрічі Першого віцепрем'єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко із генеральним директором British International Investment Ніком О'Донохью, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

BII заявили про загальний ліміт до 250 мільйонів фунтів стерлінгів для фінансування приватного сектора в Україні. Ці кошти стануть доступні через платформу спільного інвестування (Сo-Іnvestment Platform) через залучення партнерських фінансових організацій в Україні.

Крім того, сторони домовились співпрацювати у питаннях щодо визначення найбільш ефективного способу співпраці з іншими міжнародними фінансовими організаціями при здійсненні спільних інвестицій в Україні, посилення співпраці в рамках Платформи спільного інвестування під керівництвом ЄБРР.

Ваш бізнес бачитиме на 360! Топ-команди шукають інформацію для ухвалення рішень у LIGA360. Замовте презентацію, щоб дізнатися більше.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини