Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Раді зареєстровано законопроєкт про ДАР

Реклама

Кабінет Міністрів зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт № 11063 «Про Державний аграрний реєстр». Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

Цим законопроєктом пропонується вдосконалити механізм надання підтримки за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, міжнародної технічної допомоги, грантів у сільському господарстві чи іншої допомоги.

Він розширює коло користувачів ДАРу. Пропонується надати можливість реєструватись в ДАР організаціям водокористувачів, суб'єктам агропромислового комплексу, підприємствам вітчизняного машинобудування для АПК.

Також передбачається можливість формування витягів з Державного аграрного реєстру суб'єктам ДАРу, стосовно інформації про себе. Така можливість також надається третім особам, зокрема, державним органам, банкам та іншим фінансовим установам, щодо реєстрової інформації про суб'єктів ДАР за згодою цих суб'єктів та в обсягах, що визначені цими суб'єктами.

Крім того, законопроєкт вносить доповнення до низки законів в частині обов'язкового використання даних ДАРу або його програмних засобів ведення під час надання державної підтримки, а також приводить положення, які регулюють функціонування Державного аграрного реєстру у відповідність до вимог Закону «Про публічні електронні реєстри».

Потрібно більше інформації щодо цієї бізнес-галузі? Заходь у розділ "Галузі економіки" в LIGA360. Усі потрібні й актуальні документи - зручна структура. Спробуй прямо сьогодні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини