Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На Львівщині з'явиться новий індустріальний парк

Реклама

Кабінет Міністрів вніс до реєстру індустріальних парків індустріальний парк «Червоноград», розташований на території Червоноградської територіальної громади Львівської області. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 2 квітня 2024 року, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Цей індустріальний парк створено в рамках реалізації проєкту GIZ «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України", який підтримується Урядом Німеччини.

Наразі здійснюється розробка комплексної проєктно-кошторисної документації для розбудови його інженерно-транспортної інфраструктури.

Відповідно до концепції індустріального парку «Червоноград» на площі понад 63 гектари буде створено близько 3 250 робочих місць у переробній промисловості. Зокрема, передбачається започаткування виробництва харчових продуктів, меблів, паперу та паперових виробів, неметалевої мінеральної продукції, готових металевих виробів, машин і устаткування, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів. Також планується створення підприємств з деревообробки та виготовлення виробів з деревини та корка. На території парку будуть проводитись науково-технічні дослідження, працювати лабораторії, в тому числі з незалежного підтвердження якості сировини та готової продукції.

Конфігурація парку передбачає використання в майбутньому також території терикона колишньої шахти, що може стати пілотним для України проєктом ревіталізації териконів та використання їх для потреб громади.

Обсяг отриманих донорських коштів складає понад 10 млн грн. Загальні інвестиції, які передбачені для розвитку індустріального парку «Червоноград» на найближчі три роки мають скласти понад 1,5 млрд грн.

Шукаєш точки росту бізнесу? Спробуй дашборд ризиків та можливостей у LIGA360. Функціонал дозволяє спільно з командою обговорити новини й економічні процеси, та прогнозувати їх вплив. Спробуй вже сьогодні.

Економте до 50% на преміум-рішеннях LIGA 360 для юриста та бухгалтера. Детальніше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини