Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Влада закликає бізнес долучитися до проєкту "Партнери оборони"

Реклама

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак разом із Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та начальником Генерального штабу ЗСУ Анатолієм Баргилевичем зустрілися з представниками проєкту «Партнери оборони» та обговорили з ними посилення підтримки українських захисників. Про це повідомляється на сайті Президента України.

«Учасники зустрічі обговорили способи масштабувати проєкт, щоб залучити якомога більше представників держави та бізнесу до допомоги Силам оборони. Адже від кількості та якості зусиль, резюмували вони, залежить те, як швидко Україні вдасться здобути перемогу», - зазначається у повідомленні.

Роль цього проєкту у зміцненні обороноздатності України на тлі зростання масштабів російської агресії відзначив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

«В умовах, коли ворог планує розширити агресію, збільшити кількість військ, нам ця допомога потрібна. Ми будемо дуже раді, якщо ви й надалі допомагатимете нашим бригадам - і тим, які формуються, і тим, які вже виконують завдання», - сказав Сирський.

Довідково:

«Партнери оборони» - проєкт, у якому держава залучає представників органів державної влади та бізнесу для об'єднання зусиль на допомогу армії. Його ідея полягає в тому, щоб за кожним підрозділом Сил оборони були закріплені окремі представники державної влади та бізнесу, які допомагатимуть задовольняти всі нагальні потреби.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини