Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Країни G7 долучаться до відновлення енергетичного сектору України

Реклама

Представники Координаційної  групи G7+ домовились про визначення доступних та нових джерел фінансування, варіанти перерозподілу існуючих ресурсів та негайний пошук доступного обладнання для відновленні генерації електроенергії в Україні, повідомили в Мінвідновлення.

Також була визначена необхідність залучення експертів приватного сектору для консультацій з ремонту та переходу до розподілених рішень виробництва енергії.  

Під час зустрічі Координаційної  групи були представлені оновлені дані щодо руйнувань і потреб України в зв'язку з атаками росії на енергетичну інфраструктуру. Також був представлений план модернізації та захисту генеруючих потужностей для споживачів в рамках підготовки до опалювального сезону. 

Представники країн «великої сімки» зазначили, що з урахуванням атак росії на українську енергосистему, критично важливо оперативно реагувати на ситуацію.

"Координаційна група G7+ з питань енергетики в Україні забезпечує координацію дій партнерів у режимі реального часу, щоб оперативно реагувати на критичні потреби. Ми надзвичайно вдячні за їхню величезну підтримку, особливо зараз, коли ми потребуємо ефективної та негайної допомоги. Зосередив увагу партнерів на необхідності відновлення опалення та підвищення захисту нашої енергетичної системи. Це особливо важливо для Харкова, де ситуація стає критичною.  Під час робочої поїздки в місто разом з ПРООН, посольствами Данії, Естонії, Швеції, Франції, Польщі побачили наочно, як можна підготувати Харків до наступного опалювального сезону. Потреба від міста та області зведена спільними силами місцевої, регіональної влади та Уряду і передана партнерам. Підготовка до опалювального сезону в нинішніх умовах - серйозний виклик для всієї країні" - зазначив Віцепрем'єр-міністр з відновлення України - Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.   

Економте до 50% на преміум-рішеннях LIGA 360 для юриста та бухгалтера. Детальніше за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини