Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

LIGA360 змінює все!

23 травня 2024, 16:24
109
0
Автор:
Реклама

Бути сильним у бізнесі - це не просто бачити цілісну картину сьогодення; це - вміння розуміти вплив ризиків на основі інформації та можливі наслідки.  

Сьогодні безпека та розвиток бізнесу неможливі без урахування правових, ділових, судових, репутаційних, фінансових, майнових ризиків. Тепер недостатньо просто дізнатися про зміни в законодавстві або дані контрагента в реєстрі - важливо бачити всю картину відносин, від негативних згадок у медіа до міжнародних зв'язків компанії, її токсичних слідів, санкційних наслідків, взаємодії із законодавчими та нормативними актами, наявності судових рішень тощо.  

Бізнес більше не може рухатися шляхом використання моноінформації, він має бачити єдину інформаційну картину. 

Ми розуміємо, що саме тепер час діяти по-новому.  

LIGA ZAKON - сильна та відповідальна компанія. Ми багато років працюємо на ринку Legal Tech, поєднуючи правову, судову й аналітичну інформацію із цифровими технологіями. Та відтепер ми йдемо далі - ми об'єднуємо великі інформаційні потоки даних про компанії та персони із законодавчою, судовою, медійною та експертною інформацією для забезпечення нашим користувачам можливості виявляти й мінімізувати бізнес-ризики та ухвалювати аргументовані рішення.  

Ми змінюємо все: пропонуємо нову версію LIGA360, змінюємо ваші можливості роботи з інформацією на всі 360. 

Нова LIGA360 - це єдине інформаційно-аналітичне рішення, яке завдяки тісному взаємозв'язку різних типів інформації дає змогу виявляти юридичні, регуляторні, судові, фінансові, репутаційні, ділові ризики, а також можливі ризики у взаємодії з партнерами чи клієнтами: токсичний слід, зв'язки з міжнародними компаніями, PEPами, належність до бізнес-груп і санкційних списків, приховані зв'язки, глибокий медіааналіз, зокрема з відстеженням негативних згадок у ЗМІ, вебджерелах, соціальних мережах. 

Нова версія, яка змінює все 

Нова версія LIGA360 - тепер єдиний комплексний продукт у єдиному інтерфейсі, який об'єднує різні типи інформації та додає нові режими роботи з нею для виявлення й щоденного комплексного моніторингу ризиків і пошуку можливостей для розвитку та зростання.  

  • Для компаній - ефективна робота ключових підрозділів у єдиному інформпросторі, економія часу фахівців, значна економія витрат, пов'язаних із порушенням норм і санкційних, регуляторних, судових вимог тощо, які можуть призвести аж до втрати бізнесу.  

  • Для власників і топменеджменту - бачити власну компанію не лише зсередини, а й розуміти, як діяльність бізнесу оцінюють державні органи контролю, партнери, конкуренти та клієнти.  

  • Для фахівців - більша зручність і швидкість роботи в єдиному інтерфейсі. 

Бажаєте побачити нову LIGA360 у роботі?  

На цей час нова версія LIGA360 перебуває в режимі закритого бета-тестування.  

Для того щоб ознайомитися з перевагами нової LIGA360 та спробувати у професійній діяльності - залишайте заявку на участь у презентації, яка відбудеться 11 червня 2024 року.  

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини