Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Фонд держмайна презентував проєкт «Земельний банк»

Реклама

Заступник Голови Фонду держмайна Ігор Тимошенко на конференції Agro Ukraine Summit 2024 презентував проєкт «Земельний банк». Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Як зазначається, цей проєкт покликаний впровадити ефективне використання державних сільськогосподарських земель та підтримати агровиробників у воєнний час.

Він відкриває для аграріїв можливість отримати доступ до сотен тисяч гектарів державних земель через онлайн-аукціони на електронному майданчику «Прозорро.Продажі».

Стартова вартість оренди становитиме 12% від нормативно-грошової оцінки землі, а договори оренди укладатимуться на 14 років для однорічних насаджень і на 25 років для багаторічних.

Найближчим часом очікується прийняття розпорядження Кабінету Міністрів про перший пул земельних ділянок, які стануть доступні до оренди. Сумарно це 104,2 тисячі га, що буде виставлено на торги вже наприкінці червня - початку липня 2024 року. Ці землі розташовані в різних регіонах України, що надасть можливість аграріям з усієї країни взяти участь в аукціонах.

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини